O MNIE

PZ design to połączenie architektury i pasji…

Od ponad dekady sukcesywnie rozwijam się w tej dziedzinie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Uwielbiam projektować lofty i stare kamienice, aczkolwiek z łatwością dostosowuję się do potrzeb, dlatego tez w moim portfolio znajdą Państwo projekty elewacji, aranżacje wnętrz i ogrodów.

Do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny i za każdym razem dokładam wszelkich starań, by stworzyć unikalny projekt personalizowany na miarę potrzeb moich klientów!

Klienci o mojej pracy

  • Z czystym sumieniem polecam firmę PZ Design. Pani Paula bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu. Przed rozpoczęciem współpracy, przeprowadza rzetelną konsultację, dzięki której tworzy projekt na miarę potrzeb i oczekiwań klienta z dbałością o najmniejsze detale. Zdecydowanie zadowolenie klienta stawia na pierwszym miejscu! Jeszcze raz polecam!

    Edyta Wierzbiło
  • W imieniu firmy Euro-House Nieruchomości Komercyjne chciałabym polecić PZ Design. Korzystaliśmy z usług Pani Pauli Zalewskiej i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Ogromna wiedza, innowacyjne rozwiązania i obsługa na najwyższym poziomie wyróżnia to studio na rynku.Dziękujemy za świetny kontakt i życzymy sukcesów.

    Euro-House Euro-House
  • Firma PZ Design wykonała mi projekt mieszkania i w 100% spełniła moje oczekiwania. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie i bezproblemowo. Wszystkie prace zostały wykonane profesjonalnie i terminowo. Pani Paula jest osobą kreatywną i  ma mnóstwo ciekawych pomysłów także uważam że jest świetnym partnerem do współpracy!

    marta drażba